Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes nokia n78 15.000 Leke

15000 Lek

Përshkrimi

Tirane, shes nokia n78 15.000 Leke
cel eshte shum pak i perdorur me wi fi memorie 2giga me shume programe te instaluara.nje nder cel me temir dhe me te fort.bateria mban 5 dite

Tel. : 0672046425

Cel. : 0685299003


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 772 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes nokia n78 15.000 Leke

Postuar Nga:

shes nokia n78 15.000 Leke

Tirane / Shqiperi


23/10/2010 8:23 am


0685299003


Ofertat Më Të Shikuara