Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Nokia N900 i ri

350 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Nokia N900 i ri 350 Euro
nokia n900 esht i ri ne kuti,me te gjith aksesoret e mundshem , i ardhur nga italia, Procesori arrin deri ne 1.15 Ghz me overlock, memoria e brendshme 32 gb, ram 256, me sistem operativ mameo 5 (Linux), video thirrje nepermjet skype,dhe nepermjet msn hotmail,me transmetues FM te inkorporuar(degjon muziken e tel nepermjet kasetofonit te makines), GPS te inkorporuar , esht ideal per individ te dhen pas manipulimeve kumpjuterike (hacker), ata qe e njohin e dine qe eshte nje mini laptop.
Demostrim te Video-call http://www.youtube.com/watch?v=lz9zw…eature=related
Karakteristikat teknike http://europe.nokia.com/find-product…specifications

Cel. : 0694583353


URL: http://europe.nokia.com/find-product...specifications
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1405 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Nokia N900 i ri

Postuar Nga:

shes Nokia N900 i ri

Tirane / Shqiperi


27/10/2010 4:59 pm


0694583353


Ofertat Më Të Shikuara