Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Nokia N91 4GB | 10 VITE GARANCION

250 Euro

Përshkrimi

Mund ti vendosni MBI 3.000 kenge. Memorje 4GB. Mbeshtet 3G,Wireless,USB,Bluetooth. 10 vite garancion. Vie me degjuse dhe me DT-10 (nje Desk Charger) shume te bukur falas.

Nokia N91 features at a glance:

* Dimensions: 113.1 x 55.2 x 22 mm
* Weight: 160 g
* Talk time: up to 4 hours
* Standby time: up to 190 hours
* 2 MegaPixel Camera
* Up to 4GB of internal dynamic memory
* Display: 262k colour, 176 x 208 pixels
* 3G compatibility
* Wi-Fi (802.11b and g)
* USB, and Bluetooth connectivity
* Music Player / Recorder / FM Radio
* Tri-band GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 / UMTS


Fjalë Kyçe:
Statistika: 823 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Nokia N91 4GB | 10 VITE GARANCION Shes Nokia N91 4GB | 10 VITE GARANCION