Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Nokia Xpress Music

100 Euro

Përshkrimi

Shes nje telefon Nokia 5220 qe eshte vetem 4 muaj i perdorur. Ka vetem 7 ore pune qe permban: Bluetooth,camera 2MegaPixel, memorikarte 1 GB, eshte me ngjyre tezeze dhe shume praktik poashtu edhe i lezetshem me disa forma abstrakte, te interesuarit te ne kontaktojne..FALEMINDERIT…


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 871 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Nokia Xpress Music

Postuar Nga:

Telefon

Tirane/Albania


25/09/2009 10:24 am


0685098197


Ofertat Më Të Shikuara