Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Notbook HP HW6515

200 Euro

Përshkrimi

Korce, shes Notbook HP HW6515 200 Euro
2 cope PDA HP HW6515 Pocket PC me Windows Mobile 2003 Second Edition dhe ne gjendje te shkelqyer. Navigator GPS funksional edhe ne Shqiperi, Software i Navigatorit TOMTOM 7.9.10 me hartat me te reja per TOMTOM (versioni 8.45.2647[eastern europe[ku perfshihet edhe Shqiperia]]). Te dy PDA jane njekohesisht edhe telefona celulare me 4 banda frekuence(ju mund te udhetoni ne cdo vend te botes pa duke pasur kompjuterin, celularin dhe navigatorin ne nje pajisje qe peshon vetem 150 grame). PDA kane ardhur nga Amerika dhe jane ne gjendje fizike thuajse te re. Pajisje per lidhje me kompjuterin (si ne foto) si edhe karikues 110V (nevojitet adaptor 110v —> 220v per ta karikuar). Gjithashtu e perfshire ne cmim eshte edhe karte memorje SD 2GB (opsionale: Karte Memorje SD 16GB [Per 30 euro me teper]).

Shqyrtojini keto pajisje direkt tek faqja e HP: http://h71016.www7.hp.com/html/inter…_3d/HND/hw6515

CMIMI I PADISKUTUESHEM!!!!!

Tel. : 0695235733

Cel. : 0693906152


URL: http://h71016.www7.hp.com/html/inter..._3d/HND/hw6515
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 941 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Notbook HP HW6515