Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Objektiva dhe Blica per Canon dhe Nikon

150 Euro

Përshkrimi

Fier, okazion!shes OBJEKTIVA DHE BLICA PER CANON DHE NIKON 150 Euro
SHITEN KETA OBJEKTIVA DHE BLICA THUAJSE TE RINJE TE PA PERDOR ,SI ME POSHTE:

-objektiv canon zoom lens ef 28-105mm 1:35-4.5 II USM [150 EURO]

-OBJEKTIV CANON ZOOM LENS EF 75-300MM 1:4-5.6 III [150EURO]

-OBJEKTIV CANON VIDEO LENS 16X ZOOM XL 5.5-88MM IS 1:1.6-2.6 F72[OPTICAL IMAGE STABILIZER][KU OBJEKTIV KA CMIM TE VECANT 400EURO]

-0BJEKTIV NIKON AF MICRO NIKKOR 60MM 1:2.8D [150 EURO]

-OBJEKTIV NIKON AF NIKKOR 28MM 1:2.8 [150EURO]

-OBJEKTIV NIKON AF NIKKOR 70-210MM 1:4-5.6 [150 EURO]

-BLIC PROFESIONAL CANON SPEEDLITE 540EZ[ME DISPLAY] [150EURO]

-BLIC PROFESIONAL CANON SPEEDLITE 299T[PA DISPLAY] [100EURO]

-BLIC PROFESIONAL MINOLTA 5600 HS[ME DISPLAY] [150EURO]

..NESE DIKUSH I DO PER RISHITJE TE GJITHA 3O PERQIND ULJE..JANE NE GJENDJE PERFEKTE TE GJITHA…eshte nje okazion!!PER ME SHUME INFO NE CEL:0692131223..OSE NE EMAIL:avstudiosda@yahoo.com

Cel. : 0692131223

http://cgi.ebay.it/CANON-EF-28-105mm-28-105-F-3-5-4-5-II-USM-NUOVO-FATTURA_W0QQitemZ310203382476QQcmdZViewItemQQptZOb iettivi?hash=item48398ffacc

http://cgi.ebay.it/CANON-ZOOM-LENS-EF-75-300mm-1-4-5-6-III-TELEPHOTO-XLNT_W0QQitemZ330406496802QQcmdZViewItemQQptZCamer a_Lenses?hash=item4cedc30a22

http://cgi.ebay.it/FBque-A5P-Canon-540EZ-540-EZ-X-EOS-AF-50E-Man-X-450D_W0QQitemZ120535953684QQcmdZViewItemQQptZFotoc amere_Digitali?hash=item1c1080b114

http://cgi.ebay.it/Minolta-Program-5600HS-D-5600-HS-D-Minolta-Sony-Digital_W0QQitemZ380207994843QQcmdZViewItemQQptZDE _Elektronik_Computer_Foto_Camcorder_Blitze_PM?hash =item58862997db


URL: http://cgi.ebay.it/Minolta-Program-5600HS-D-5600-HS-D-Minolta-Sony-Digital_W0QQitemZ380207994843QQcmdZViewItemQQptZDE _Elektronik_Computer_Foto_Camcorder_Blitze_PM?hash =item58862997db
Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1677 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes Objektiva dhe Blica per Canon dhe Nikon

Fier


28/02/2010 4:10 am


ska


Ofertat Më Të Shikuara