Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Okazion bateri akustike

320 Euro

Përshkrimi

Shes nje Bateri akustike, marka e saj eshte ( Groove Percussion ) ka ngjyren e kuqe e erret, ka ardhur nga USA. Celeston dhe nje pjate crash 16′. Trompet, 2 ballore, timpan & grand case ! Stol te rrotulluheshem.Ka nje vit perdorim dhe eshte ne gjendje shume te mire..! Cmimi eshte i diskutueshem. ( 320 € )PEr me shume detaje na kontaktoni


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1000 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Okazion bateri akustike

Postuar Nga:

Bateri Akustike

Tiranë/Albania


04/09/2009 12:36 pm


+355692277912


Ofertat Më Të Shikuara