Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes ose nderroj NOKIA E 71 i blere ne USA

150 Euro

Përshkrimi

Durres, shes ose nderroj NOKIA E 71 i blere ne USA 150 euro
Shes Nokia E 71 te perdorur ne gjendje te mire pune 150 euro..
Ose dhe e nderroj………….
Cel. : 069 535 99 11


Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 846 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes ose nderroj NOKIA E 71 i blere ne USA

Postuar Nga:

shes ose nderroj NOKIA E 71 i blere ne USA

Durres / Shqiperi


04/11/2010 3:24 pm


069 535 99 11


Ofertat Më Të Shikuara