Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes pajisje Multimedia VESTAX VCI 100

40000 Euro

Përshkrimi

Shes paisje elektronike Vestax vci-100 qe eshte nje aparature per dj funksionon vetem me pc ose laptop punon me programe te ndryshme si psh.virtual dj, traktor, dj dex etj dhe eshte shume i pershtatshem per dj qe merren me dasma, mund te informoheni ne internet per kete.Cmimi 40000 i padiskutueshem


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1070 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes pajisje Multimedia VESTAX VCI 100