Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Pc dhe Monitor Asus p4

20000 Euro

Përshkrimi

Ofroj per shitje PC+Monitor Asus P. 4, (1.8 GHz) 20.000 Leke
Shes kompjuter Asus, Procesor Intel P. 4, (1.8 GHz), RAM 256 MB, Hard Disk 40 GB, 8 Port USB, Lan + Monitor Samsung 17. + Tastiere. Me programe te instaluara.

Cel. : 0692312347


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 817 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi