Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes PC dhe Monitor Asus

80000 Euro

Përshkrimi

Pershendetje..
Shes 8 kompjutera+monitor pentium 3 me parametra te mira ..RAM 512M KARTA GRAFIKE 128M PROCESORI 900MGH PER LOJRA DHE PER INTERNET JANE SHUM TE MIRE DHE JO TE NGADALSHEM..

JU MIREPRESIM
NE 0685173619
ME RESPEKT :BERJON ALIU
CMIMI I ARSYSHEM ME 80 MIJE LEK TE VJETRA ………..

JU FALEMINDERIT

Cel. : 0685173619


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 727 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

PC COMPUTER

Tirane/Albania


17/09/2009 4:45 pm


0685173619


Ofertat Më Të Shikuara