Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes PC dhe Monitor Fujitsi Siemens

3000 Euro

Përshkrimi

Shes PC+Monitor fujitsi siemens 3.000 Euro
sjitet biznesi i nje net cafe
10 kompjutra + monitor lcd+ karrige + tavoline
si dhe aksesoret e tjere si kufje camer etj
512 ram hard disk 40 gb

Cel. : 0683300545


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 846 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi