Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes PC dhe Monitor HP 7100+ Samsung 19″ LCD 220

225 Euro

Përshkrimi

Cpu Intel Pentium 4 @3.2 GHz Hyper Threading Technology
Ram 1 GB
HDD 40 GB
DVD Rom
Nvidia 8400 GS 512 MB PCI Express
Monitor Samsung 19″ LCD
Mouse PS/2
Keyboard PS/2
Webcam 5 MP
Kufje + Microphone
Programe
Lojra
Windows XP Professional SP2
Audio,USB,Paralell,Network,Serial.

Cmimi 225 Euro
Garancia 6 muaj

Cel. : +355682027523


Fjalë Kyçe: , , , , , , , ,
Statistika: 851 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi