Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes PC dhe Monitor HP 7550

290 Euro

Përshkrimi

Shes PC+Monitor HP 7550 290 Euro
Kompjuteri shte ne gjendje shume te mire.HP 7550,
çmimi eshte shume i arsyeshem.
Parametrat jane,
Ram 768MB
Hard Disc 40GB
Grafika 128MB
Proçesori 2.8Ghz
Pentium 4
Kompjuteri eshte bashke me serial origjinal.
Windows XP Professional Service Pack 3
Kompjuteri shitet bashke me tastjere dhe maus + printer epson LQ-580(printeri eshte me deshire)Pa printer kompjuteri shitet 260€
Ekrani 17″ jo LCD por ne gjendje shume te mire .Ekrani eshte i ri.
Kompjuteri nuk eshte shume i perdorur
Permban shume programe kryesore dhe shtese
Neqoftese jeni te interesuar dergoni e-mail
ne elvinrista@gmail.com

Cel. : 0672291431 Garancia: 4 MUAJ


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 898 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi