Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Pc dhe Monitor IBM Think Centre

140 Euro

Përshkrimi

Ofroj per shitje kompjutera IBM Thinkcentre A50 bashke me monitor Samsung 17″ LCD me keto parametra :

CPU Intel Pentium 4 @ 2.66 GHz
Ram 512 MB
HDD 40 GB
VGA 96 MB Onboard
Samsung 17″ LCD
Mouse PS/2
Keyboard PS/2
Windows XP
Programe sipas deshires
Garancia 6 Muaj


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 841 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Pc dhe Monitor IBM Think Centre

Postuar Nga:

PC komjuter

Tirane/Albania


13/09/2009 9:35 am


+355682027523


Ofertat Më Të Shikuara