Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes PC dhe Monitor

1500 Euro

Përshkrimi

Shes kompjuter me keto karakteristika:
Procesor: Intel Core 2 Duo 3.0 GHZ
RAM: 4GB DDR 2 PC 6400 800MHZ
Karte grafike: ATI RADEON HD 4770 (640 procesing units, GDDR5 MEMORY 512MB crossfire supported)
HardDisk: 160 GB
Optical Drive: DVD Writer +-
Power Supply: 450 Watt
Monitor: SONY BRAVIA 26 HDTV me keto karakteristika:
Eshte ne radhe te pare televizor , me dy lidhje HDMI, nje component, nje S-video , dy AV SCART normale.
Kontrasti Dinamik : 6000:1
Bravia Engine: Motor optimizues figure ,qartesi ne kanale
Disa lloj modalitete figure: BRILANT, STANDART, CINEMA
Keto modalitete perdoren edhe per PC duke rezultuar ne monitorin me te mire dhe me ngjyrat me te embla ne kategorine 26 inch.
Resolucioni si TV : 1360X768 HD READY
Resolucioni si PC: 1360X768 (rekomandohet per ngjyrat me te mira)
Resolucioni si PC: arrin deri ne 1920×1080 FULLHD ,me ane te adaptuesit te perfshire ne cmim DVI-HDMI.
Falas perfshire ne cmim ROUTER BILLION me kater porta leshon dhe vale Wireless ne gjithe shtepine.
System Software: Windows 7 Ultimate Genuine 64 bit edition

Cmimi 1500 Euro i diskutueshem.

TEL:0684054537

Faleminderit per kohen tuaj qe keni kaluar duke lexuar kete njoftim!

Cel. : 0684054537


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1051 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi