Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes PC dhe Monitorin LG

200 Euro

Përshkrimi

Shesim 1 PC me keto parametra :
Monitor 17″
RAM 1.5 GB
Karta Grafike 128 MB ATI Radeon 9200 series
Procesori 2.8 GHz , Pentium 4 , SP2
Tastiere + 2 maus + webcam

Te perfshira ne cmim, jane edhe lojrat me te fundit per PC.
Ne kete kompjuter luhen shume mire te gjitha lojrat.

Mos e humbisni kete oferte!!!
Kontaktoni ne numrin e celularit 0692574245


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 841 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Kompjuter dhe Monitor

Vlore/Albania


07/09/2009 12:38 pm


0692574245


Ofertat Më Të Shikuara