Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes PC dhe Monitorin

2000 Euro

Përshkrimi

Shes nje kompjuter i kompletuar me te gjitha gjerat e nevojshme per me teper ja karakteristikat:

alimentator: Corsair CMPSU-1000HXEU 1000W
memoria ram: DDR3 1600Mhz PC12800 6GB Corsair Dominator (3x2GB)
procesori: INTEL Core i7 920 2.66Ghz 8MB BOX STEP D0
disipator cpu: zalman 9900led
cd/dvd: 2 DVD-RW SAMSUNG SH-S223F/BEBE Nero SATA
card reader: Card Reader 3,5 All In One Black USB 2.0
case/cabinet: CoolerMaster Storm Scout
skeda video: GF GTX295 Gainward 1792MB GDDR3/55nm/2xDVI/CUDA/2S
matherboard: ASUS 1366 P6T DELUXE V2
hardisk: Western Digital 1TB WD10EADS 7200rpm 32MB Green
monitor: samsung 22′
Na kontaktoni nese deshironi te jeni pronar i keti kompjuteri super te shpejte


URL: www.kompiuterstore.com
Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 896 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes PC dhe Monitorin