Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes PC me Windows 7 dhe Lojrat e Fundit

130 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes PC 130 Euro (Windows 7 + Lojrat me te fundit)
CPU: AMD Athlon 64bit 3200+
COOLER: Thermaltake Venus 12 All cooper
MOTHERBOARD: MSI K8N Neo4 Platinum
RAM: 1GB RAM CORSAIR Ultra Low Latency
HARD DRIVE: Seagate 250GB SATA2
VIDEO CARD: XFX nVidia GeForce 8400GS Pci-express 512MB VideoRAM GDDR3
KASE me controller per shpejtesine e coolerit te CPU thermaltake
DVD-RW NEC
Mouse optical (Logitech) + Tastire
OS: Windows 7 + Te gjithe lojrat e fundit perfshire Call Of Duty: MW2

tel : 0692166599
email: albititka@hotmail.com


Fjalë Kyçe: , , , , , , , ,
Statistika: 965 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi