Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes PC + Monitor IMB HP DELL

20000 Lek

Përshkrimi

Shes PC+Monitor Imb, hp, Dell Garanci 20 Leke
Kompjuter me te gjitha programet qe deshironi dhe 6 muaj garanci !

dell hp 20 leke
Chip Type: Intel Pentium 4 Processor Speed: 3,000 MHz
Memory (RAM): 512 MB Hard Drive Capacity: 40 GB
Brand: Dell Primary Drive: Combo
Features: Network Card Condition: —

Details:
– Make: Dell
– Model: Optiplex GX280
– SFF (Small-form-factor)
– Colour: Black

Specification:
– Processor: Intel Pentium 4 @ 3GHz
– RAM: 512MB DDR2
– Hard disk: SATA 80GB
– Drive: CD-RW/DVD-ROM
– Floppy disk drive
– 8xUSB
– Sound card
– Mic in
– Line in
– Line out
– Ethernet port
– Serial port
– Monitor out
– XP Pro COA label

Ibm 28 mi leke

Item specifics – Desktop PCs
Chip Type: Intel Pentium 4 HT Processor Speed: 3,000 MHz
Memory (RAM): 1,000 MB Hard Drive Capacity: 80 GB
Brand: IBM Primary Drive: CD-ROM
Features: Operating System, USB Condition: Used

Cel. : 0672223094


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 771 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi