Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes PC+Monitor 20.000 Leke

20000 Lek

Përshkrimi

Shesim kompjutera te perdorur.me cmime te arsyeshem per shkak te shkrirjes se nje salle interneti ,cmimi 20000te reja .monitor LG.marka flatron 19,procesore 2400AMD,karta grafike 128,dhe 512.rami 556,ne gjendje te mire pune,maus, tastir ne cmime +kufje dhe kamera,kemi karrige me cmime 1500,dy kondisioner 24 nga 20000lek ,dhe shum pjese aksesore qe ka nje salle interneti jane ne mbyllje jemi perball shkolles se bashkuar.kemi dhe 2 servera shum te mire

Cel. : 0672598429


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1261 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

shes PC+Monitor 20.000 Leke

Tirane/Shqiperi


12/02/2010 11:46 am


0672598429


Ofertat Më Të Shikuara