Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes PC+Monitor IBM+Fujitsu Siemens

159 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes PC+Monitor IBM+FujitsuSIEMENS, cam,kufje 159 Euro
Shes komplet materialet e nje qendre interneti te kompletuar prane rr. Bardhyl per 240.000 leke te reja! (PC IBM+ ekran LCD Fujitsu SIEMENS, webcam, kufje, 10 kavorrjeti, router ASUS ADSL 2/2 me 4 porta+wireless, tavolina kryesore, 7 tavolina kompjuterash, 7 karrige, priza 3she pwr cdo kompjuter, rreklama e dyqanit etj.) Te gjitha ne gjendje shume te mire dhe akoma me 4 muaj garanci).

kush deshiron ka dhe nje sistem telefonie te ngritur me 2 kabina dhe telefona per te telefonuar shume lire me jashte shtetit!

Cel. : 0692940810


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 741 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes PC+Monitor IBM+Fujitsu Siemens

Postuar Nga:

Shes PC+Monitor IBM+Fujitsu Siemens

Tirane


18/01/2010 3:02 pm


0692940810


Ofertat Më Të Shikuara