Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes PC+Monitor Intel C2D

1.100 Euro

Përshkrimi

Kontaktoj vetem me telefon.
Shitet PC me keto parametra

Processor Intel Core 2 Duo 3.00GHZ
RAM:4GB DDR2 Apache 800 MHZ
Motherboard:ASUS P5KPL-AM(support per quadcore per upgrade te metejshem)
HDD:160GB
Karte grafike: ATI RADEON HD 3450 1.2GB shared dhe 512MB DDR3 dedicated
Router Wireless per shperndarje interneti ne gjithe shtepine deri 150 m distanc
DVD-Writer.

Monitor:SONY BRAVIA 26 HDTV
MAX PC SUPPORTED RESOULITON WITH THE INCLUDED CARD IS:
1920X1080 megjithse ky nuk eshte nje TV full HD ne pc e suporton kete rezolucion.
Ky eshte nje Televizor prodhim i shkurt 2008 me keto te dhena.
DVB-T tuner integrated
Kontrast dinamik 6000:1
Bravia Engine motor optimizues figure.
Lidhje e TV-s
2 X HDMI ,2 X SCART 2 x Component 1x Composite 1x S-video
7 lidhje TV nje dalje per PC,gjithsesi nuk eshte gje figura me skart.
Keni te inkluduar ne cmim nje adaptues DVI-HDMI per lidhje HIGH DEFINITION ,te ketij desktopi ,keshtu qe keni suport maksimal per shikimin e videove HD ne internet.
Televizori eshte me garanci deri ne Qershorin qe vjen.
PC eshte gjithashtu i sapo blere.
Per bleresin dhurate nje PSP ngjyre Pink Roze me karte memorie 1GB dhe nje loje origjinale plus disa lojra falas.

Cmimi i diskutueshem fare pak.
Tel. : 0684054537


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1144 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi