Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes PC+Monitor + karrike +tavoline

Kontakt

Përshkrimi

okazion super urgjent shes 12 kompjutera
12 kompjutera Processor – Intel Pentium IV.3 Ghz Memory Installed – 512mb DDR2 > Upgradeable to 1024mbMB Hard Drive – 160Gig Serial ATA | | Optical Drive – DVD monitor 19″HANSG I sheshte+kamera+ KUFIE ,
me karrige dhe tavolina
EURO 110 COPA
0694325355 SMS dergo dhe ne ju telefonojme ns jeni me te vertete te interesuar


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 633 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi