Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes PC+Monitor te asembluar

240000 Lek

Përshkrimi

SHITET NJE SALLE KOMPJUTERASH.SASIA 10 KOMPJUTERA.ME TO SHOQEROHEN TAVOLINAT , RRJETI (KABUJ DHE SWICH) EDHE STABILIZATORI.LOJRA TE INSTALUAR DHE PROGRAMET TE GJITHA.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 829 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes PC+Monitor te asembluar

Tirane/Albania


16/09/2009 2:57 pm


0692106868


Ofertat Më Të Shikuara