Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes perkthyes Electronic 6 gjuhe-100.000 fjale

70 Euro

Përshkrimi

Ofroj per shitje nje perkthyes elektronik ne 6(gjashte) gjuhe: Anglisht,italisht,spanisht,frengjisht,gjermanisht dhe holandisht) + lock,alarm, si dhe memo,time @ world time dhe calculator.


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 909 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes perkthyes Electronic 6 gjuhe-100.000 fjale

Postuar Nga:

Perkthyes Elektronik 6 Gjuhe 1000000 fjale

Tiranë/Albania


30/08/2009 6:24 pm


0693411542


Ofertat Më Të Shikuara