Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes Play Station PSP

140 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Play Station PSP 140 Euro
PSP (playstation portable) version 5.50 pa cip, ngjyre e zeze, me karikues, 2 lojra, ka fishen qe lidhet me kompjuterin, ka wireless dhe memory card 1 Gb, PSP eshte i paperdorur

Cel. : 0694615476
E-mail: endriti_einstein_76@hotmail.com


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 787 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes Play Station PSP shes Play Station PSP