Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Play Station PSP Slide and Slim

130 Lek

Përshkrimi

Ofroj per shitje nje psp slide and slim (e bardh) shum pak e perdorur ….memory card 1 gb e programuar….psp ka dhe disa lojra shume te mira nese deshironi te jeni pronar/e e kesaj paisje ju lutem te me kontaktoni


Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 892 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

PlayStation

Tirane/Albania


11/09/2009 2:55 pm


0685039792


Ofertat Më Të Shikuara