Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Play Station PSP

100 Euro

Përshkrimi

Shes PSP (PlayStation Portable) i programuar per te luajtuar edhe lojra jo origjinale..Ne gjendje perfekte, shume pak i perdorur.Ka te gjitha aksesoret kutine,karikuesin,fishen e PC , mbajtesen origjinale , kufjet si dhe diskun origjinal..Ne cmim eshte e perfshire edhe nje loje origjinale . Gjithashtu ka edhe Wireless qe mund te lidhesh ne internet

Cmimi : 100 Euro

Cel : 0672120093


Fjalë Kyçe:
Statistika: 851 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Play Station PSP

Postuar Nga:

Shes Play Station PSP

Tiranë - Albania


14/10/2009 12:55 pm


0672120093


Ofertat Më Të Shikuara