Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes PlayStation

Kontakt

Përshkrimi

Shes psp jo nga ai modeli i holle !

Psp ka te gjitha paisjet e duhura si disqe me lojera + manuale (origjinale),kufje,usb,karikues,klluf,etjj…

pranon piktura video kenge dhe lojera nepermjet usb

ka wireless qe mundesh te lidhesh me vale te lundrosh ne internet te hapesh facebook,msn etj ……

Te me telefonojne vetem te interesuarit ! (ose sms)

Cel. : 0672115338


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 972 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

PlayStation

Tiranë - Albania


27/09/2009 3:01 pm


0672115338


Ofertat Më Të Shikuara