Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Samsung SGH-U700

85 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Samsung SGH-U700 85 Euro
celulari eshte ne kushte shum te mira…shum pak i perdorur dhe shum i mire si celular…te interesuarit te kontaktojne tek nr im 0694403170…cmimi i diskutueshem

Tel. : 0694403170

Cel. : 0694403170


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 766 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Samsung SGH-U700