Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes Shes SE X10 mini pro, ose nderroj me nje tjeter smartphone

200 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Shes SE X10 mini pro, ose nderroj me nje tjeter smartphone 200 Euro
Posedoj nje telefon Sony Ericsson X10 Mini Pro.
telefoni ka rreth nje muaj e gjysem qe eshte blere ne gjermani.
Telefoni nuk eshte i crack-uar por qe ne fillim eshte blere unlocked. eshte nen garanci. dhe i merr te gjitha update-t nga interneti.

e nderroj me nje smart phone te platformes Android ose me nje Sony Ericsson VIVAZ Pro.
cmime 200 euro

0682096065

Cel. : 00355682096065


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 854 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes Shes SE X10 mini pro, ose nderroj me nje tjeter smartphone

Postuar Nga:

shes Shes SE X10 mini pro, ose nderroj me nje tjeter smartphone

Tirane / Shqiperi


26/11/2010 3:15 pm


00355682096065


Ofertat Më Të Shikuara