Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Smart phone HTC TOUCH HD 430 Euro

430 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Smart phone HTC TOUCH HD 430 Euro
HTC TOUCH HD, me dy kamera ku kamera kryesore 5 MP,memorie 8 GB,touch screen,i blere ne Itali dhe i paperdorur, Bluetooth,Calendar,Color Screen,Email Access,GPS,Internet Browser me sistem operativ Windows Mobile 6.1,Java Enabled,MMS Enabled,MP3 dhe MP4 Player,PDA-PC Sync,Polyphonic Ringtones,Radio,SMS-Text Messaging, Speakerphone,USB Interface,Video Recording,Video Streaming,Voice-Activated Dialing.

Cm. 430 euro i padisk.

Cel. : 0694066604


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 920 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Smart phone HTC TOUCH HD 430 Euro