Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Smart Phone HTC Touch HD

390 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Smart phone HTC TOUCH HD 390 Euro
HTC TOUCH HD, me dy kamera ku kamera kryesore 5 MP,memorie 8 GB,touch screen,i blere ne Itali dhe i paperdorur, Bluetooth,Calendar,Color Screen,Email Access,GPS,Internet Browser me sistem operativ Windows Mobile 6.1,Java Enabled,MMS Enabled,MP3 dhe MP4 Player,PDA-PC Sync,Polyphonic Ringtones,Radio,SMS-Text Messaging, Speakerphone,USB Interface,Video Recording,Video Streaming,Voice-Activated Dialing.

Cm. 390 euro i padiskutueshem.


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 858 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Smart Phone HTC Touch HD

Postuar Nga:

Shes Smart Phone HTC Touch HD

Tirane


25/01/2010 10:03 am


ska


Ofertat Më Të Shikuara