Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Sony Ericsson W890i

110 Euro

Përshkrimi

Shes telefon mobil Sony Ericsson W890i
Ne gjendje te rregullt , 2 GB Memorie 3.2 megapixel kameren! Vjen se bashku me ndigjojse dhe Adapter për mbushje! Qmimi 110 euro ose sipas marrveshjes!


URL: www.bast-ks.tk
Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 791 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Sony Ericsson W890i

Postuar Nga:

Hamit

Në Mitrovicë


15/03/2010 4:51 pm


049104660


Ofertat Më Të Shikuara