Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Telefon Celular NokiaE50

5000 Lek

Përshkrimi

Ofroj per shitje nje telefon celular nokia E50 i cili eshte ne gjendje shume te mire dhe pa asnje problem, celulari mund te blehet duke na kontaktuar ne permes telefonit. Ne gjendemi ne Pogradec dhe ju lutem te na kontaktoni.,…


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1910 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Nokia E50

Pogradec/Albania


06/09/2009 12:57 pm


0693650711


Ofertat Më Të Shikuara