Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes telefon HTC HD2

550 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Telefon HTC HD2 550 Euro
Shitet PocketPC/Telefon i RI HTC HD2. Telefoni eshte ne kuti me te gjitha aksesoret.

Per me shume dhe specifikimet teknike lexoni ketu
http://www.gsmarena.com/htc_hd2-2957.php
Cel. : 0682020430


URL: http://www.gsmarena.com/htc_hd2-2957.php
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1660 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes telefon HTC HD2

Postuar Nga:

Shes telefon HTC HD2

Tirane


15/01/2010 4:19 pm


0682020430


Ofertat Më Të Shikuara