Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Telefon HTC Touch HD

45000 Lek

Përshkrimi

Shes telefonin HTC Touch HD i cili eshte ne gjendje perfekte nuk ka as edhe me te voglen gervishje.Eshte me screen protector, dhe
Sistemi operimit: Windows Mobile 6.5..
Nxitoni dhe perfitoni nga kjo oferte…


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 960 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Telefon HTC Touch HD

Postuar Nga:

HTC Touch HD

Tiranë/Albania


29/08/2009 6:13 pm


+355682020430


Ofertat Më Të Shikuara