Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Telefon Nokia N95 me 8GB

250 Euro

Përshkrimi

Shes telefonin Nokia N95 qe ka kapacitetin 8GB dhe ne te mund te ngarkoni cfare te doni,telefoni eshte ne gjendje perfekte andaj beni mire te telefononi..


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1291 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Telefon Nokia N95 me 8GB

Postuar Nga:

Nokia N95

Albania


30/08/2009 6:11 pm


o694246896


Ofertat Më Të Shikuara