Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes telefon Sagem 511x

5000 Lek

Përshkrimi

Pogradec, shes OKAZION,telefon sagem 511x 5.000 Leke
Shes telefon te rinj sagem 511x!!!!Telefoni ka vend per karte memorie micro sd dhe bashke me te jepet edhe kellef falas!!!!cmimi?!?!?!vtem 5000 leke te reja

ADRESA:RR RINA POGRADEC,DYQANI VODAFONE


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 998 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes telefon Sagem 511x