Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes telefon Samsung D980 (Black) Triband GSM

22000 Lek

Përshkrimi

Shes nje telefon Samsung D980 touchscreen Eshte pak i perdorur por i mirmbajtur origjinal dhe pa as me te voglen gervishje i ruajtur ne kallefin e tij po ashtu origjinal.

Ketu me poshte keni disa te dhena per kete telefon
TE DHENAT:
– Camera 5 MP, 2592 x 1944 pixels, autofocus, flash, video (QVGA@15fps)
– Dual SIM (both tri-band, GPRS, EDGE)
– Java MIDP 2.0
– MP3/AAC+/MPEG4 player
– FM radio
– Document viewer
– Voice memo
– Built-in handsfree

Network: GSM 900 / 1800 / 1900 – SIM Slot 1
GSM 900 / 1800 / 1900 – SIM Slot 2

Dimensions 97.5 x 55 x 16.3 mm
Weight 117 g


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 868 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Samsung D980

Tiranë/Albania


01/09/2009 2:33 pm
Ofertat Më Të Shikuara