Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Telefon

8000 Euro

Përshkrimi

Shes telefonin celular 8.000 Leke
Ky telefon eshte me keto Cilesi: 2 karta, touch screen, TV, bluetooth, camera, etj. Set-i permban gjithashtu nje karikues, USB dhe kufje. Cmimi 8,000 Leke. Tel 0672018294

Tel. : 0672018294


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 875 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi