Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes telefonin BrandNew Sony Ericsson Xperia X1

300 Dollar

Përshkrimi

Pershkrimi: Sony Ericsson XPERIA X1 është Mobile Windows Operating System, ekran kontakt teknologji dhe një eksperiencë të shkëlqyer multimedial me ekran të madh 3 inch, një mori e kërkesave Windows, shikime dokument dhe redaktorët, qasja e-mail, Bluetooth e Wi-FI, Sony Ericsson X1 ju ofron me mjetet që ju duhet të mbani në krye të ngarkesës së punës.

Ky telefon është markë e re dhe është furnizuar me një garanci Boxed 12 prodhuesve muaj së bashku me komponentët e mëposhtme:

Sony Ericsson Xperia X1.
«Meparshmi tjetri»
Software CD
Bateria
Mbetet ngarkues
Stereo Portable Handsfree
USB Data Cable

List Price:

Sony Ericsson Xperia X1 kosto 300usd.
Sony Ericsson C905 Kosto 280usd.
Sony Ericsson W980i kosto 230usd.
Sony Ericsson W900 Kosto 190usd.
Sony Ericsson W850 Kosto 170usd.
Sony Ericsson W800i Kosto 150usd.

Color:
Xperia model X1: BLACK.

Ky telefon SIM lirë ka asnjë logot rrjetit; është hapur fabrika e lejon atë të punojë me ndonjë rrjet ose Sim Card.

Na kontaktoni: Ju mund të na kontaktoni në çdo kohë duke përdorur informacionin e kontaktit në Seller:

Fastlink LLC Elektronikë.
971.556.886.048.
Bur-Dubai
Emiratet e Bashkuara Arabe.
Skype ID: fastlinkinc
fastlink_electronicsllc@emirates.net.ae

Cel. : +971556886048


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 926 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes telefonin BrandNew Sony Ericsson Xperia X1

Postuar Nga:

Shes telefonin BrandNew Sony Ericsson Xperia X1

Tiranë - Albania


01/10/2009 2:34 pm


+971556886048


Ofertat Më Të Shikuara