Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Telefonin DIGITALB MOBILE-LG KU950

8000 Lek

Përshkrimi

Shitet Telefoni Digitalb Mobile me abonim Digitalbi.Telefoni nuk ka asnje defekt dhe esthe i perhapur ne servis, eshte vetem pak i perdorur dhe askund i gervishtur..
Posedon Bluetooth,Kamere edhe para dhe mbrapa 1.3 megapixel si dhe ka kufje,kart memorie 1gb,3G,USB. Nese deshironi te jeni pronar i keti super telefoni ateher na kontaktoni..


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 2510 Shikimet Totale, 3 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Telefonin DIGITALB MOBILE-LG KU950

Postuar Nga:

DIGITALB MOBILE-LG KU950

Berat/Albania


30/08/2009 6:19 pm


0694245918


Ofertat Më Të Shikuara