Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes telefonin HTC Hero

320 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes HTC Hero 320 Euro
SHES HTC HERO NE GJENDJE PERFEKTE,20 DITE I PERDORUR.
PER KONTAKT bestwatch1982@gmail.com
CMIMI I PADISKUTUESHEM

TE GJITHA TE DHENAT MUND TI GJENI NE:
http://www.gsmarena.com/htc_hero-2861.php

(modeli qe une disponoj eshte i ZI jo i bardhe dhe kaf si shiten ne treg).


URL: http://www.gsmarena.com/htc_hero-2861.php
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1533 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes telefonin HTC Hero