Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes telefonin HTC Touch Diamond

250 Euro

Përshkrimi

Shes nje Telefon HTC Touch Diamond ne gjendje te mire dhe eshte nje sift i ri 6.5


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 891 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes telefonin HTC Touch Diamond

Postuar Nga:

HTC TOUCH

Tirane/Albania


23/09/2009 1:40 pm


0672537306


Ofertat Më Të Shikuara