Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes telefonin Iphone 3G 16BG

300 Euro

Përshkrimi

Telefoni eshte ne gjendje shume te mire pa gervishtje. Bashke me telefonin jepen 2 aksesor 1) Mbrojtese gome 2) qese plastime origjinale per iphone e vendosur per mbrojtje totale dhe ka 4 qese te tjera plus te paperdorura.
Telefoni eshte i pashbllokur por shbllokohet edhe vet me yellowsnow and jailbrake.
Te interesuarit mund te kontaktojne ne 0694023913

Cel. : IPhone 3g


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 849 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes telefonin Iphone 3G 16BG

Tiranë - Shqipëri


28/10/2009 11:15 am


0694023913


Ofertat Më Të Shikuara