Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes telefonin Iphone 8GB

350 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Iphone 3G 8Gb 350 Euro
Shes Iphone te gjenerates 3 G i perdorur , ne gjendje shume te mire , me hapsire memorie 8 Gb .
Telefoni vjen me kutine origjinale , kufjet dhe karikuesin .
Cdo i interesuar te kontaktoje ne nr 0692620695 ose ne adresen e emailit aniruci86@yahoo.it

Cel. : 0692620695


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1062 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes telefonin Iphone 8GB Shes telefonin Iphone 8GB Shes telefonin Iphone 8GB

Postuar Nga:

Shes telefonin Iphone 8GB

Tirane


23/01/2010 8:51 am


0692620695


Ofertat Më Të Shikuara