Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Telefonin Iphone

350 Euro

Përshkrimi

Shes Iphone tipi i fundit 3G ne kuti me karikues,kufje dhe liber instruksionesh (i pa perdorur, ardhur nga Anglia).Memorie 8 GB.I cbllokuar nga fabrika.Ngjyra e zeze.Mbi 60 programe e lojra te ndryshme te instaluara.Telefoni me i mire i tregut ne bote.Cmimi 350 Euro ( i diskutueshem)
E-mail:nexhin@yahoo.com
Tel:0672347276

Cel. : 0672347276


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 894 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Telefonin Iphone

Postuar Nga:

Iphone

Tirane/Albania


25/09/2009 10:27 am


0672347276


Ofertat Më Të Shikuara