Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes telefonin me dy karta i ri dhe me tv.

9000 Lek

Përshkrimi

Shes cel me dy karta i ri.me televizor 9.000 Leke
TELEFONI ESHTE IRI ME TE GJITHA ASEKSORET,ME TELEVIZOR.RADIO .MP3,EKRANI 2.4 POLSH ME STERIO FONI SHUME I PARAQITSHEM.

Cel. : o672011481


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 959 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes telefonin me dy karta i ri dhe me tv.

Postuar Nga:

Shes telefonin me dy karta i ri dhe me tv.

Tiranë - Shqipëri


11/11/2009 4:10 pm


o672011481


Ofertat Më Të Shikuara